facebook twitter Google Plus
Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm Fragmanı özeti:

Osman Sınav'ın yeni sezon için hazırladığı projelerden biri olan Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Atv ekranlarında yayın hayatına başlayan Sen Anlat Karadeniz'in 9. bölümü 21 mart çarşamba akşamı ekranlara gelecekTüm yaşananların arasında Tahir'e vermek zorunda olduğu söz Mustafa'nın vicdanını iyice ağırlaştırmaktdır. Vedat bir yandan Kalelileri batırmak için çabalarken bir yandan da ablası Mercan'ın intihara kalkışmasının öfkesiyle Nazan'ı hedef alır. Karısını ve oğlunu geri kazanabilmek için her yolu deneyecektir. Tüm ağır silahlarıyla Nefes'in üstüne yürümektedir. 


Sen Anlat Karadeniz dizisi her Çarşamba - 21.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Sen Anlat Karadeniz dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Sen Anlat Karadeniz fragmanı izle, Sen Anlat Karadeniz yeni dizi, Sen Anlat Karadeniz fragman, Sen Anlat Karadeniz dizi fragmanı, Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm Fragmanı neler olacak, Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm Fragmanı özeti