facebook twitter Google Plus
Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Osman Sınav'ın yeni sezon için hazırladığı projelerden biri olan Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Atv ekranlarında yayın hayatına başlayan Sen Anlat Karadeniz'in 9. bölümü 21 mart çarşamba akşamı ekranlara gelecekTüm yaşananların arasında Tahir'e vermek zorunda olduğu söz Mustafa'nın vicdanını iyice ağırlaştırmaktdır. Vedat bir yandan Kalelileri batırmak için çabalarken bir yandan da ablası Mercan'ın intihara kalkışmasının öfkesiyle Nazan'ı hedef alır. Karısını ve oğlunu geri kazanabilmek için her yolu deneyecektir. Tüm ağır silahlarıyla Nefes'in üstüne yürümektedir. 


Sen Anlat Karadeniz dizisi her Çarşamba - 21.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Sen Anlat Karadeniz dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm 2. Fragmanı özeti