facebook twitter Google Plus
Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Osman Sınav'ın yeni sezon için hazırladığı projelerden biri olan Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Atv ekranlarında reyting rekoru kıran sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 11. Bölümü ile 4 nisan çarşamba akşamı tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam ediyor. Tahir duruma daha fazla dayanamayıp Nefes'in ailesiyle hesaplaşır. Vedat'tan zulüm görmek bir yana annesi ve öz abisinden zulüm gören Nefes için gitmekten başka çare yoktur. Tahir onu buralardan götürmek ister fakat Nefes kafasındaki soruları çözümlemeden gitmeyecektir.


Sen Anlat Karadeniz dizisi her Çarşamba - 21.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Sen Anlat Karadeniz dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum İsimsiz

çoook güzel BİR dizi bayılıyorum böyle birşey görülmedi oyuncuları süper ötesi


Anahtar kelimeler: , Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm 2. Fragmanı özeti